یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

۱۱:۱٧ ‎ب.ظ شنبه ۱۱ شهریور ،۱۳۸٥

 

تولد مبارک!

 

عزیزکم تولدت مبارک! 

امیدوارم امسال هم برای خودت هدف‌های خوبی انتخاب کنی و به بعضی‌هایشان برسی. امیدوارم بخاطر همه آن چیزهایی که بدست می‌آوری خوشنود و شکرگذار باشی. و آنقدر درک داشته باشی که بدانی تمام آن چیزهایی که بهشان نرسیده‌ای یا به نفعت نبوده‌اند و قرار است بهتر از آن نصیبت شوند و یا تمرینی هستند برای اینکه بزرگ‌تر شوی و قدر موهبت‌های زندگیت را بیشتر بدانی.

یادت باشد که درست است در زندگی لطف خدا همیشه شامل حالت بوده ولی تو هم سعی خودت را کرده‌ای و موفقیت‌هایت تصادفی و شانسی نبوده‌اند. پس قدر خودت و زحماتت را بدان و خودت را بیشتر باور کن. 

هر دویمان مواقعی را بخاطر داریم که هر چه زحمت می‌کشیدیم انگار باد هوا می‌شد. خدا می‌داند که چقدر حال جفتمان گرفته می‌شد! ولی باز هم ادامه دادیم تا اینکه در آخر کار در عین ناباوری نتیجه‌اش را هم دیدیم. هیچوقت ناامید نشو و با پشتکار و امید رو بجلو به پیش برو.

می‌خواستم بگویم خیلی دوستت دارم و مطمئنم که هیچکس به اندازه من دوستت ندارد. می‌دانم که شاید خیلی مهربانانه با هم تا نکرده‌ باشیم ولی همیشه هر دویمان می‌دانستیم که دیگری چقدر برایمان عزیز و مهم است. می‌خواستم بخاطر همه آن دعواها و جار و جنجال‌ها و بد و بیراه‌هایی که به هم گفتیم معذرت بخواهم. امیدوارم در این سال جدید بتوانیم بیشتر به هم نزدیک شویم و کارهای مشترک جدیدی را شروع کنیم.

راستی تولدم مبارک!

 

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]