یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

٩:٢۳ ‎ب.ظ پنجشنبه ۱٤ دی ،۱۳۸٥

 

بازی شب یلدا

 

بالاخره یکی هم من را داخل این بازی یلدا کرد. با تشکر مخصوص از ارسلان، این هم ۵ تا از اعترافات من:

۱) بدجوری از سوسک می‌ترسم. ترسش اصلا عادی نیست! وقتی سوسک می‌بینم تمام تنم شروع می‌کند به خاریدن. بسته به فاصله خودم با سوسکه، هی بالا و پایین می‌پرم، جیغ می‌زنم، و خودم را کتک می‌زنم تا سوسک‌های احتمالی از تنم بریزند.

۲) مفهوم چپ و راست برایم به خوبی جا نیفتاده‌اند. و نمی‌توانم براحتی بالا و پایین، از هم تشخیصشان بدهم. باید خوب فکر کنم، بعد بگویم کدام چپ است و کدام راست (بعضی وقت‌ها بعد از این تفکر طولانی باز هم اشتباه می‌کنم!). این مشکل بخصوص موقع آدرس دادن به راننده خودش را بدجور نشان می‌دهد. در ادامه این ایراد، هنوز که هنوز است نمی‌دانم سوسیس کدام است و کالباس کدام! این را دیگر با ۱ ساعت فکر کردن هم نمی‌توانم بفهمم. چند بار سعی کرده‌ام از طریق ارتباط اسم با قیافه به نتیجه‌ای برسم ولی نمی‌دانم چرا فایده نداشته است. مدتی است برای فرار از تبعات این مشکل، بجای استفاده از این دو کلمه، از معادل تقریبیشان ژامبون و کوکتل استفاده می‌کنم. ولی کافیست ازم بپرسید سوسیس می‌خواهی یا کالباس که هنگ کنم.

۳) عاشق مسواک زدنم. حداکثر ۲۰ دقیقه بعد از هر وعده غذایی، و تقریبا در هر شرایطی خودم را به دستشویی می‌رسانم و مسواک می‌زنم. در همینجا هم اعلام کنم که کلی از دندان‌هایم خراب و پر شده‌اند. و خود من مثال نقضی هستم برای تاثیر مسواک زدن بر سلامت دندان‌ها. البته می‌شود اینجوری هم گفت که اگر مسواک نمی‌زدی احتمالا همین ۲ تا دندان سالم هم در دهانت نبود.

۴) غذا خوردن را خیلی دوست دارم ولی علاقه چندانی به میان‌وعده‌ها ندارم. بیشتر بخاطر اینکه دلم نمی‌خواهد اشتهایم برای غذای اصلی کم شود.

۵) یک بار رفته بودیم مسافرت، و بین راه برای استراحت  نگه داشتیم. با برادر کوچکم که آن وقت‌ها ۴-۵ سالش بود (من هم ۱۱-۱۲ ساله) رفتیم کنار رودخانه، که یک دفعه یک گله گوسفند به ما حمله کردند و آمدند تا بیسکویتی را که دست برادرم بود بخورند. که من هم از ترس بچه را همانجا گذاشتم و فرار کردم!

خوب، حالا پنج نفری که دعوتشان می‌کنم:

فرنوش
آزیتا
ریحانه
فاطمه
امیرحسین

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]