یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

٤:۳٢ ‎ب.ظ یکشنبه ٢٦ فروردین ،۱۳۸٦

 

مشکلات کامپیوتری

 

یکی از بزرگترین نعمت‌ها در روزگار ما داشتن یک کامپیوتر سالم و بی‌ادا و اصول است که من مدت‌هاست در شرکت از آن محرومم. کامپیوترم بعد از مدت‌ها کارکردن بصورت هندلی و بررسی و آزمایش صبر و طاقت بنده در یک اقدام ناجوانمردانه روزی در روزهای خوب بهاری ۱۳۸۶ اعلام کرد که دیگر به شبکه متصل نخواهد شد. ویندوز مال ۱ سال پیش بود، و آنقدر خراب بود که باید از اساس تعمیر می‌شد. ولی چون کامپیوتر باید به شبکه متصل شود و تنظیمات مربوط به آن باید توسط Adminstrator انجام می شد و مقام مربوطه در شرکت ما مدتی است بدلایل شخصی و غیرشخصی استعفا داده این کار چندان امکان پذیر نبود. می‌گویم چندان چون یکی از بچه‌ها پسورد Adminstrator  را دارد و می‌توانست بعضی از کارهای او را که نیازی به رفتن پشت کامپیوتر او را ندارد، انجام دهد. ولی بازهم یک جورهایی ترجیح می‌دادم کسی پیدایش شود و گیر کامپیوتر را درست کند تا مجبور نشوم مجددا این همه برنامه را مجددا نصب کنم.

با گذشت حدود ۱۰ روز و بررسی توسط یک جایگزین نیمه کاره و ۲ روزه مقام مربوطه، نهایتا دیروز رضایت دادم که کامپیوتر فرمت شود. قابل ذکر است که خدای نکرده فکر نکنید بنده در این چند وقته خودم را باد می‌زدم. بخاطر مشکلات مالی جدید شرکت تعداد زیادی از بچه‌ها از شرکت رفته‌اند و چیزی که زیاد است میز و کامپیوتر خالی است. فقط احتمالا چون این کامپیوترها به نام من نیستند و یا چون پسورد اتصال به Messenger داخلی شرکت را فراموش کرده‌ام از برخی از امکانات خاص نظیر چت کردن محرومم.

خلاصه اینکه از همکارم خواستم که یک ویندوز برایم نصب کند که گفت بهتر است پارتیشن‌ها را هم دوباره تنظیم کند تا به درایو C حجم بیشتری اختصاص دهد. و مجبور شدم همه فایل‌هایم را با فلش جابجا کنم. اما بنده خدا هرچی سعی کرد نتوانست من و کامپیوترم را به شبکه معرفی کند!! حالا من دلم برای جای خودم و کامپیوتر خودم تنگ شده، حوصله‌ام هم سر رفته!

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]