یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

٢:٤٦ ‎ب.ظ جمعه ۱٥ تیر ،۱۳۸٦

 

اندر مشکلات شنا کردن در فصل تابستان

 

بدترین فصل برای شنا کردن همین تابستان است!! تمام استخرها پر از بچه و پیر و جوان می‌شود که ییهو همه‌شان یادشان آمده استخر هم خوب چیزیه! این وسط کلاس‌های آموزشی هم قوز بالا قوز است که اگر سانسش را از تفریحی جدا کنند، گزینه‌های کمتری برای انتخاب داری و اگر هم جدا نکنند باید حواست باشد که چطور از بین ۲۰-۳۰ تا شناگر تازه‌کار که محکم لبه استخر را چسبیده‌اند دستت را به لبه بزنی و سریع‌السیر استارت بزنی و برگردی. و کلا فکر استراحت و نفس‌گیری کنار استخر را هم از سرت بیرون کنی.

تازه مشکل دیگر آلودگی آب است. حتی منی که اصلا از این قرتی‌بازی‌ها خوشم نمی‌آید و کاری به این حرف‌ها ندارم جدیدا بس که شنیده‌ام فلانی بیماری قارچی گرفته و آن یکی عفونت و آن دیگری ... دلم شور افتاده. بدیش این است که ظاهرا اگر از این مرض‌ها بگیری دیگر باید تا آخر عمر استخر را ببوسی و بگذاری کنار.

به نظر می‌آید که باید برنامه شنایم را در این ۲-۳ ماهه باقیمانده تغییر دهم تا بازهم به فصل‌های خلوت و دوست‌داشتنی پاییز و زمستان برسیم.

راستی این حرف‌ها که در فصل سرما استخر رفتن باعث سرما خوردگی می‌شود و ... همه‌اش کشک است! کافی است از استخر که می‌آیی بیرون موهایت را خوب خشک کنی. اگر سشوار داشته باشد که فبها، اگر هم نه ۵-۶ دقیقه بروید داخل سونای خشک و چندبار موهایتان را شانه بزنید و سرتان را به اطراف بچرخانید و تکان دهید تا موها کاملا خشک و گرم شوند. و ترجیحا یک شال یا روسری گرمتری هم سرتان کنید. من خودم ید طولایی درسرماخوردن دارم ولی خوشبختانه تا الان مشکلی از این لحاظ نداشته‌ام.

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]