یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

۸:٤٦ ‎ب.ظ شنبه ٢٦ فروردین ،۱۳۸٥

 

جراحی زيبايی

 

امروز عصر با چند تا از دوستانم رفته بودم بيرون. از قبل می دانستم که يکيشان می خواهد جراحی زيبايی بکند، ولی چون دماغ کوچولو و گونه های برجسته ای داشت نمی دانستم کجايش را می خواهد عمل کند. در طی صحبتهايی که شد، به نظرم آمد که عضو مورد نظر باسن ايشان می باشد. کلی دعوايش کردم که بابا يک عالمه راه و روش غير از عمل کردن وجود دارد و اصلا قضيه به اين حادی که تو فکر می کنی نيست و .... او هم در جوابم می گفت: «نه تو که مرا ديده ای، همه هيکل من شده است اين عضو و رفتم باشگاه به من گفته ۱۰ جلسه می شود ۱۵۰ هزار تومان ديدم اين راهش نيست.» بعدش هم گفت: «جالبه به فلانی (دوست مشترک ديگرمان) که اينها را می گفتم ايراد گرفته که عمل کردن پيش يک جراح مرد درست نيست.» من هم گفتم: «من خيلی به اين چيزهايش کار ندارم، با اين کار دارم که چرا تو بايد فکر کنی که اين مسئله اينقدر بغرنج است که بخاطرش حاضری عمل کنی. بجای اينکار برو خودت را درست کن.» دوستم هم گفت: «تو نمی فهمی دو روز ديگر گردن بيچاره من زير فشار خم می شود و آرتروز می گيرم.»

اين را که گفت کلی گيج زدم که ايلده ربط باسن بزرگ به گردن و آرتروز چيست. اصلا مگر باسن به طرف بالا هم بار و فشاری اعمال می کند. که متوجه شدم اين بنده خدا قصد دارد سينه هايش را کوچک کند، نه باسنش را!

من تمام زور و ضرب خودم را مبنی بر اينکه اين چه کاريه، ملت آرزو دارند و اصلا هم اينطورها که تو فکر می کنی نيست زدم ولی اصلا تاثير گذار نبود. حالا دوست من هفته ديگر قصد دارد ۲.۵ ميليون تومان پول نازنين را برای اين عمل حياتی و در راستای نجات گردن بيچاره اش از آرتروز بپردازد.

اللهم ارزقنا ...  - آمين

 

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]