یادداشت‌های روزانه من


منزل
تماس
 

۱۱:٤٥ ‎ب.ظ سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ،۱۳۸٥

 

تنفر

 

از احساساتی که جديدا در من بوجود آمده است حس شديد بيزاری و تنفر است. تنفر از وضعيتی که حس می کنم کشورم دارد با بيشترين سرعت به طرفش می رود. از کوته بينيها، از دروغهايی که هر روز به خوردمان داده می شود، از فيلتر کردن وحشتناکی که صورت می گيرد از جو سازيهای مسخره، از اين طرح مسخره پليس ارشاد، از حق مسلم لعنتی و در کنار همه اينها از اينکه هيچ فعاليت مثبتی در راستای اصلاح وضعيت اقتصادی و اجتماعی انجام نمی شود. از اينکه به اسم ترويج دين رسما فاتحه دين و اسلام را می خوانند.

برای اولين بار در زندگيم احساس کردم کر و کور و خر بودن عجب عالم آرام و خوشی دارد. چيزی که برايم عجيب است شدت اين احساسات است. که بخصوص در اين چند روز اخير فوران هم کرده است و من احتمال می دهم تغييرات هورمونی ماهانه يک دليل آن باشد. البته مطمئنا تنها دليل نيست چون من به ندرت از کسی يا چيزی متنفر شده ام. حتی بطور مسخره ای وحشتی به دلم افتاده که نکند آخر و عاقبتم بشود نظير آن هم دانشگاهی ورودی ۷۵ مقيم سوئدمان که هر بار ايميلهايش را می خوانم از حرفهايش و احساساتش تعجب می کنم. 

اميدوارم اين احساساتم گذرا باشد. اميدوارم مانند چند ماه پيش که توانستم در عين اينکه اين اوضاع را ببينم، اين تصميم را هم بگيرم که من قرار است ماورای شرايط احساسات خودم را کنترل کنم. قول می دهم به محض اينکه خودم را يافتم، اين يادداشت را تغيير دهم. خدايا کمکم کن...دلم بدجوری پرآشوب است.

 

 
 

ريحانه

 

 
ريحانهنویسندگان
ريحانه


آرشیو وبلاگ
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
اسفند ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤

لینک دوستان
خورشيد خانوم
ساروی کيجا
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
نيلوفر و بودنش
A Weblog to Share Files
آفتاب سبز
حباب
از پشت يک سوم
ماجراهای روزانه من
يک محسن
وبلاگ فارسی
قالب وبلاگ
اخبار جهان
اخبار فاوا
تالارهاي گفتگو
خرید اینترنتی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]