صدا، تصویر

یکی از همکاران این لینک را می‌فرستد:

 A pretty girl who won national fame after singing at the opening ceremony of the Olympic Games was only miming

دارم فکر می‌کنم به دخترک ٧ ساله خوش صدایی که خوشگل و بی‌عیب!! نیست! خودش می‌گوید خوشحال است که صدایش در مراسم افتتاحیه المپیک پخش شده. فکر می‌کنم به برگزارکنندگان مراسم که دوست دارند برای مراسمشان دختری بی‌عیب و نقصی را نشان دنیا بدهند! فکر می‌کنم به همه مردم چین که کیف می‌کنند از دخترک بانمک و خوشگل کشورشان. ظاهرا همه راضیند. شاید من هم باید سعی کنم به کار گروهی و اثرش توجه بیشتری داشته باشم. همه چیز را همگان دارند. این را می‌دانم ولی چرا اینجوریش را نمی‌پسندم؟ چرا دوست دارم کسی که این را می‌گوید وقتی دختر ٧ ساله خوش صدایی را می‌بیند که خیلی بانمک نیست با خودش بگوید همه چیز را همگان دارند و این دخترک چه صدای محشری دارد!!

از طرفی با خودم می‌گویم اگر ١٠ نفر مثل من کنار دخترک بودند تا بحال دق کرده بود از این که چرا قیافه خوبی ندارد!! شاید بهتر باشد که من قبول کنم چنین اشکالی را و مثل همه سعی در بهبود اوضاع بدهم!

/ 5 نظر / 28 بازدید
مهدی

سلام مطالبت خیلی جالب بودن مخصوصا در مورد اون آیه قرآن چون منم خیلی از سوالاتم رو از قرآن جواب گرفتم و ... به امید دیدار

مهرنوش

من نفهمیدم تو چی می خواستی بگی. یعنی فکر می کنی کار درستی کردن که دختره رو عوض کردن یا کاری غلطی کردن و چرا اگر ده نفر مثل تو کنارش بودن دق می کرد؟ خیلی مبهم نوشتی.

ريحانه

منظورم این بود که همه انگار با این موضوع راحتن و کار درستیه ولی از نظر من این جوری نیست ولی شاید این وسط منم که بیخودی دارم گیر می‌دم! خوب اگه ده نفر مثل منی که درست نمی‌دونند حذف تصویر رو اونوقت بیشتر احساس می‌کرد که یک کار اشتباه و بد و ظلمی در حقش انجام گرفته و بیچاره دق می اورد دیگه!! (شاید)

ماه بانو

سلام تبریک می گم وبلاگ خیلی روونی داری[گل] به نظر من که نسبت به بقیه چینی ها خوشگله! یعنی تا این مطلب رو نخونده بودم اصلا نفهمیده بودم که ممکنه از نظر بقیه زشت باشه[نیشخند]

یاهی

الان یعنی موافقی یا مخالفی؟ یا اون دختر زشت بوده یا خوشگل بوده ؟ اصلا نفهمیدم میخوای چی بگی