تولد مبارک!

عزیزکم تولدت مبارک! 

امیدوارم امسال هم برای خودت هدف‌های خوبی انتخاب کنی و به بعضی‌هایشان برسی. امیدوارم بخاطر همه آن چیزهایی که بدست می‌آوری خوشنود و شکرگذار باشی. و آنقدر درک داشته باشی که بدانی تمام آن چیزهایی که بهشان نرسیده‌ای یا به نفعت نبوده‌اند و قرار است بهتر از آن نصیبت شوند و یا تمرینی هستند برای اینکه بزرگ‌تر شوی و قدر موهبت‌های زندگیت را بیشتر بدانی.

یادت باشد که درست است در زندگی لطف خدا همیشه شامل حالت بوده ولی تو هم سعی خودت را کرده‌ای و موفقیت‌هایت تصادفی و شانسی نبوده‌اند. پس قدر خودت و زحماتت را بدان و خودت را بیشتر باور کن. 

هر دویمان مواقعی را بخاطر داریم که هر چه زحمت می‌کشیدیم انگار باد هوا می‌شد. خدا می‌داند که چقدر حال جفتمان گرفته می‌شد! ولی باز هم ادامه دادیم تا اینکه در آخر کار در عین ناباوری نتیجه‌اش را هم دیدیم. هیچوقت ناامید نشو و با پشتکار و امید رو بجلو به پیش برو.

می‌خواستم بگویم خیلی دوستت دارم و مطمئنم که هیچکس به اندازه من دوستت ندارد. می‌دانم که شاید خیلی مهربانانه با هم تا نکرده‌ باشیم ولی همیشه هر دویمان می‌دانستیم که دیگری چقدر برایمان عزیز و مهم است. می‌خواستم بخاطر همه آن دعواها و جار و جنجال‌ها و بد و بیراه‌هایی که به هم گفتیم معذرت بخواهم. امیدوارم در این سال جدید بتوانیم بیشتر به هم نزدیک شویم و کارهای مشترک جدیدی را شروع کنیم.

راستی تولدم مبارک!

 

/ 7 نظر / 10 بازدید
مهرنوش

واااااااااااااااااااااااااای چقدر زيبا بود تولدت هم مبارک

آزیتا

ريحانه جان تولدت مبارک. ببخشيد که به دليل بی پولی عمومی توی شرکت نتونستيم جشن برات بگيريم( به محض دريافت حقوق اينکارو ميکنيم).

سارا.م

با ۷ تا آسمون پر از.... ميگم تولدت مبارک ريحانه خيلی عزيزم تولدت مبارک

ریحانه

ممنون از همه!

فاطمه

من دیروز که تولدت بود نبودم، کمی با تاخیر ، تولدت مبارک. مطمئنم به دنیا اومدنت یه موهبت بوده.

ارسلان

من هم تبريک ميگم اميدوارم ۱۰۰ ساله بشی و عمر با عزت داشته باشی همراه با کامرانی و موفقيت ... برقرار و ژاينده و بر دوام باشی