سورپريز شب تولد

دیشب تولد دوستم بود، که مدتی است برای ادامه تحصیل به فرانسه است. برای عرض تبریک گفتم بد نیست زنگی بزنم به بیچاره در غربت مانده که از ۱ ماه قبل شماره موبایل، خانه و دفترش در دانشگاه را داده بود و من هم در جایی یادداشت کرده بودم برای سر فرصت زنگ زدن. با کارت تلفنی که حدود ۱۳۰۰ تومان داشت، اول زنگ زدم به موبایل که گفت «شما می‌توانید به مدت ۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه با این شماره صحبت کنید!» شاخ‌هایم در آمد. با این مقدار اعتبار می‌شود حدود ۱ ساعت با آمریکا صحبت کرد. این شد که قطع کردم و به شماره خانه زنگ زدم. خوشبختانه می‌توانستم ۵۰ دقیقه‌ای حرف بزنم! بعد از چند زنگ کسی گوشی را برداشت، گفتم با کی کار دارم و یارو عین بلبل جواب داد:!I don't speak English، و چون ما هم غیر از همین زبان فارسی و اندکی انگلیسی زبان دیگری بلد نبودیم، مجدد درخواست خود را تکرار کردیم و نهایتا یارو چیزهایی با خودش گفت و گوشی را گذاشت. چاره‌ای نبود، به شماره موبایل زنگ زدم، بعد از احوالپرسی‌های اولیه، دوستم گفت که چون به موبایل زنگ زده‌ای سر ۲ سوت کارتت تمام می‌شود زنگ بزن خانه.

شماره را پرسیدم، یادش نبود، گفت SMS می‌زنم. من هم نشستم منتظر پای موبایل، تا آخر شب خبری نشد. مجدد زنگ زدم به موبایل، که برنداشت و رفت رو پیغام‌گیر.

امروز ساعت ۱۱:۴۵ یک SMS برایم آمده که «...شماره من است، من پای تلفن منتظرم»

تصور کنید دوست بیچاره مرا که از دیشب پای تلفن نشسته، گوش به زنگ؛ و می‌خواهد پوست از کله من بکند!

/ 8 نظر / 16 بازدید
آزيتا

مگه ميشه به خارج هم smsزد و برعکس؟من چند بار تلاش کردم به خواهرم بزنم نشد.

ريحانه

ظاهرا از اين طرف نمی‌شه، ولی از اون طرف چرا.

ارسلان

سلام ٬ اتفاقا از هر دو طرف ميشه تبادل اس ام اس کرد مخصوصا در تهران که خطوط کاملا بازه و ميشه به تمام دنيا اس ام اس داد ٬ اگر نميتونيد شماره مرکز اس ام اس رو به اين شماره تغيير بديد : ۹۸۹۱۱۰۰۵۰۲+ ٬ من با اين شماره از اهواز به انگليس و هلند اس ام اس ميفرستم و هميشه هم دليور ميشه و جوابش هم دريافت ميکنم

ارسلان

اگر اين شماره جوابگو نبود ميتونيد اين ها رو هم امتحان کنيد : ۹۸۹۱۱۰۰۵۰۱+ و ۹۸۹۱۱۰۰۵۰۳+

ريحانه

ممنون از اطلاعات مفيدتون. :)

سارا.م

آخيييييی بنده خدا!

آزيتا

تنبل خانم کجايی؟ سر کار که نميای! اينجا هم که خبری نيست.

مهرنوش

سرکار برای چی نمی ری؟ يکبارکی سينما هم برو!