من و فوتبال!

از برکات همسر پرسپولیسی داشتن این است که منی که از فوتبال و اوضاع و احوالش هیچ نمی‌دانم یواش یواش می‌فهمم فیروز کریمی مربی استقلال است و با اینکه شاید بعضی‌ها فکر کنند شوخی می‌کند ولی از نظر من چندتا تخته‌اش جابه‌جاست و افشین قطبی مهندس برق خوشتیپ فارغ التحصیل UCLA است. برنامه ۹۰ می‌بینم و دعا می‌کنم که سپاهان بازی‌هایش را ببازد و وقتی که تلویون دارد بازی‌ای را پخش می‌کند دقت کنم ببینم بین کی و کی است و چند چند است و ... اندکی از دلشوره و ذوق زدن سر بازی‌ها را درک کنم.

چیزی که خیلی خوشم آمده، مدل ذوق زدن و بالا و پایین پریدن قطبی است. دقیقا مثل یک پسر بچه ۱۰-۱۲ ساله که وقتی تیمش می‌برد خوشحال می‌شود و می‌دود و آخر دویدنش یک پرش طول انجام می‌دهد.

یک وقت‌هایی با خودم می‌گویم چه لذتی دارد کاری را که می‌کنی دوست داشته باشی، تلاشت را حسابی برایش بکنی، در آن احساس موفقیت و پیشرفت بکنی و نتیجه‌اش را هم ببینی. حتما پس هر قدم دوی قطبی همه این فکرها قرار دارد.

 

/ 6 نظر / 22 بازدید
مهرنوش

:)))))))))))) خیلی غیر ریحانه انه بود این متنت:))))))) آره منم اعتقاد دارم فیروز کریمی یک چیزیش میشه جدا!

آزیتا

چه عجب بابا . مگر اینجا پیدات کنیم.!

لاله

‏واي خدا انقااااااادر من اين ذوق کردن سر فوتبال رو نميفهمم که حد نداره ! واقعا هم دوست دارم درک کنم ها ! احتمالا همين ديدن ذوق کردن ‏يک نفر ديگه باعث مي‌شه ادم تصميم بگيره درک کنه که چه چيزي آخه تو اين بازي هست که اين احساس رو به ادم ميده ! حالا اين قطبي‌ کي‌ ‏هست خواهر ؟ [نیشخند]

ريحانه

فکر کن یارو برق خونده از بچگیش آمریکا بوده و برق خونده، تو دانشگاه تو تیم فوتبال بوده تصمیم می گیره بزنه تو کار فوتبال!!! بعدش هم یک کاره پا شده اومده ایران!! آدم خیلی با شخصیتیه، که یک جورایی با فوتبالیست ایرانی خیلی فرق داره.

مهرنوش

وااااااااای یعنی میشه منم عشق خودمو توی یک چیز دیگه غیر از این برق پیدا کنم روزی؟[نیشخند][نیشخند] چیزی مثل منگنه کردن پیپر؟؟[نیشخند][نیشخند]